درباره ما

فیلترشکن‌ها در ۲۸ فوریه سال ۲۰۱۴ برای اولین‌بار و به‌صورت خبرنامه ایمیلی برای کاربران ایرانی، با ارسال فیلترشکن و اخبار مرتبط با فیلترینگ، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. با گسترش سانسور اینترنتی در ایران و همچنین افزایش محبوبیت پیام‌رسان تلگرام در بین کاربران، شمار بازدیدکنندگان بات تلگرامی و خبرنامه فیلترشکن‌ها بلافاصله افزایش یافت و به رکورد نزدیک به یک میلیون درخواست در ماه برای دانلود فیلترشکن‌های مختلف رسید.

فیلترشکن‌ها در سالیان اخیر برای دسترسی آزاد کاربران از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال ایران به اینترنت تلاش خود را کرده و در ادامه با تلاشی جدی‌تر برای مقابله با فیلترینگ و سانسور اینترنتی گام برخواهد داشت.

در حال حاضر، دو محصول اصلی توسط تیم فیلترشکن‌ها با نام‌های «تلگرام دی‌آر - TeleDR» برای دور زدن فیلترینگ تلگرام و «الکترون پروکسی - ElectronProxy» برای دور زدن فیلترینگ توییتر ایجاد شده و در دسترس عموم قرار گرفته است که در آینده نزدیک، احتمالا تعداد این محصولات و ابزارها افزایش خواهد یافت.

ما در تیم فیلترشکن‌ها، به‌صورت مستمر تلاش می‌کنیم که ابزارها و راه‌حل‌هایی را برای سهولت دور زدن فیلترینگ و مقابله با سانسور اینترنتی در ایران، فراهم کنیم. همچنین با دور جدید فعالیت‌های تیم فیلترشکن‌ها و اعمال تغییرات در وب‌سایت، اخبار مرتبط با فیلترینگ، سانسور و دستکاری اینترنت در ایران را برای شما مخابره خواهیم کرد.